Projekty T-Shirtów


Dla linuxowców - linuxowe gadżety. Jak niektórzy pewnie jeszcze pamiętają te koszulki miały być wykonane przed wakacjami (wtedy też zebrałem zamówienia) - i to był odpowiedni na to termin (wakacje == czas na chodzenie w t-shirtach). Niestety niepomyślnych okoliczności zebrało sie stanowczo za dużo (poślizgi, powódź, wyjazdy wakacyjne, zmiana wytwórcy...) - skutkiem czego pojawią się dopiero teraz - stanowczo za późno...

Dla przypomnienia poniżej projekty według których robione będą koszulki.

Projekt 1: Linux

Ta koszulka jest robiona z myślą o wszystkich linuxowcach :^)

[ Projekt koszulki... ]

Dla tych, którzy nie dowidzą na obrazku (trochę nieostry jest) opis: Przód: duży pingwin, pod nim napis Linux i mniejszymi literami The choice of the GNU generation. Tył: mały pingwin, obok napis Linux, nad tym niewielki napis Avoid the Gates of Hell! Use... (Linux).

Według obecnych (zrobionych nareszcie porządnie) wyliczeń koszulki linuxowe będą kosztować 12.50 pln sztuka (wiem, obiecywałem mniej - tamte wyliczenia były obarczone błędami - no i poza tym musieliśmy zmienić firmę - z tamtą było za dużo kłopotów...).


Projekt 2: BOFH

Ta koszulka jest robiona przede wszystkim z myślą o adminach :^)

[ Projekt koszulki... ]

Opis: Przód: duży obrazek przedstawiający BOFH-a (bardzo diabelski), nad nim małymi literkami napisane BOFH, pod nim duży napis Talk to me, and I'll kill -9 you! Tył: mała główka BOFH-a i obok napis BOFH, powyżej małymi literami The Bastard Operator From Hell.

Według obecnych wyliczeń te koszulki będą kosztować 14.00 pln za sztukę (różnica w cenie wynika z dwóch czynników - mniejszej ilości i większej liczby kolorów obrazka).


Nalepka

Na dokładkę gadżet mniejszy - nalepka do nalepienia na komputer (na przykład) - słynne logo Linux Inside. Cena - 5gr za sztukę.


Sprawy ogólne

Listy zamówień są już w zasadzie zamknięte, ale jeśli w przyszłości zbierze się znowu kilkuset chętnych to będą dodruki (nalepek będzie robiony zapas). Myślimy też o innych koszulkach (są pewne projekty) - może w przyszłym roku coś z tego wyjdzie. Ah - i jeszcze jest stary pomysł ze znaczkiem (do wpinania w klapę) - ktoś (niekoniecznie my) powinien to w końcu zrobić (projekty i sugestie mile widziane).


Paweł Więcek <coven@vmh.net>
Wszelkie prawa zastrzeżone.
URL tej strony: http://www.coven.vmh.net/t-shirts.html